Prezentacja i mecz towarzyski siatkarzy Cerradu Czarnych

Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się oficjalna prezentacja siatkarzy Cerradu Czarnych Radom przed sezonem rozgrywkowym PlusLigi 2015/2016.

Kibice siatkówki w Radomiu, a fani Cerradu Czarnych w szczególności, powinni sobie zarezerwować czas na najbliższą środę, czyli 21 października. W tym dniu zaplanowano bowiem oficjalną prezentację drużyny prowadzonej przez trenera Raula Lozano. Impreza odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza.

- Serdecznie zapraszamy kibiców na to wydarzenie. Fanom zaprezentują się oczywiście zawodnicy i sztab trenerski. Nie zabraknie także sportowej rywalizacji. Początek imprezy planujemy na godz. 17. Wstęp oczywiście jest bezpłatny - informował Sławomir Monik, rzecznik klubu Cerrad Czarni.

Sportowa rywalizacja, o której wspomniał rzecznik klubu, to nic innego, jak mecz towarzyski radomian z kolejnym przedstawicielem siatkarskiej elit w Polsce - AZS-em Politechniką Warszawską.

Tymczasem sympatykom Czarnych przypominamy, że jeszcze przed prezentacją zespołu, fanów czeka spora dawka emocji. Mowa o turnieju - memoriale Janusza Sobola z udziałem czterech ekip. W piątek impreza zawita do Kozienic, gdzie w miejscowej hali Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu zagrają Cerrad Czarni kontra Effector Kielce (godz. 16), zaś od 18.30 Mirad Preszow (Słowacja) zmierzy się z Isku Volley Tampere (Finlandia). Dzień później turniej przeniesie się do radomskiego MOSiR -u. W sobotę o godz. 16 Effector powalczy z Miradem, natomiast od godz. 18.30 Cerrad Czarni z Isku Volley Tampere. Wstęp jest wolny.

Więcej o: