Dobrze znacie Falubaz? Sprawdźcie się w turnieju klasowym

Sprawdź, czy twoja klasa to Falubazowa klasa! - zachęca Zielonogórski Klub Żużlowy, który przygotował kolejną wielką akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Zielonogórski klub organizuje dla uczniów turniej Falubazowe Klasy, w którym będzie można wykazać się wiedzą na temat zielonogórskiego żużla.

Stadion żużlowy przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze to miejsce zdecydowanie przyjazne dzieciom. Od kilku lat klub organizuje przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych kibiców, wspólne zwiedzanie stadionu oraz Strefy Falubaziaka na meczach ekstraligowych. W tym sezonie w czasie każdego spotkania funkcjonował również sektor rodzinny, na którym odbywało się wspólne kibicowanie i prezentowanie opraw. Razem ze szkolnymi koordynatorami klub oferował najmłodszym wiele atrakcji. Dzieci i młodzież to nierzadko najwierniejsi fani żużla, bez względu na wynik, zakochani w drużynie. Dlatego Falubaz przygotował z myślą o nich kolejną akcję. Turniej Falubazowe Klasy ma być dobrą okazją do integracji, ciekawej wycieczki, rywalizacji między szkołami z całego województwa oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.

Falubazowe Klasy to międzyszkolny turniej polegający na organizacji spotkań z klasami szkół podstawowych oraz gimnazjów z całego województwa na stadionie przy ul. Wrocławskiej. Podczas wizyty uczniowie będą mieli okazję nie tylko zwiedzić stadion, ale również wziąć udział w turnieju sprawdzającym wiedzę na temat Falubazu oraz sportu żużlowego ogólnie. Na wszystkich uczniów czeka wiele niespodzianek i atrakcji, w ramach których będą oni zdobywać cenne punkty. Oprócz zadań na stadionie każda klasa otrzyma też specjalne zadanie w szkole.

W turnieju weźmie udział każda klasa, która umówi się na wizytę na stadionie przy W69. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości klas z danej szkoły. Cała punktacja będzie na bieżąco przedstawiana w serwisie falubaz.com. Zgłoszenia grup przyjmowane są pod adresem mailowym: falubazoweklasy@falubaz.com lub pod nr. tel. 507 100 809.

W wielkim marcowym finale weźmie udział dziewięć klas - po trzy klasy (I-III oraz IV-VI) ze szkół podstawowych i trzy klasy gimnazjalne. Podczas zawodów żużlowych uczniowie wezmą udział w specjalnie przygotowanych konkurencjach plastycznych oraz ruchowych. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody dla całej klasy.

POLSKA GROMI RESZTĘ ŚWIATA. NAJLEPSZY PATRYK DUDEK

PATRYK DUDEK MISTRZEM BUNDESLIGI. WYGRAŁ WSZYSTKO, CO MÓGŁ

FALUBAZ DŁUGÓW SIĘ NIE WSTYDZI: BRAKUJE NAM 2 MILIONÓW ZŁOTYCH

KIBICE FALUBAZU: NIE USIĄDZIEMY W JEDNYM MIEJSCU Z HOŁOTĄ

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PL

Więcej o: