Łukasz Trałka z Lecha Poznań przed meczem z Ruchem: Nie będę tu pierdzielił... wyjdźmy i wygrajmy!

- Przyjście trenera Urbana dało nam trochę świeżości do głowy, innego spojrzenia, pozwoliło wyjść z marazmu i ciągłego myślenia - mówi w rozmowie z Lech TV Łukasz Trałka, kapitan Lecha Poznań.

Od poniedziałku trenerem Lecha Poznań jest Jan Urban, który zastąpił zwolnionego Macieja Skorżę. - Zawsze sytuacja się zmienia, kiedy przychodzi nowy trener. Każdy trener ma coś nowego, inne podejście, inny trening. Ale najważniejsze, żebyśmy zmienili sytuację w tabeli, bo po to właśnie trener Urban do nas przyszedł - mówi Łukasz Trałka.

Jan Urban zadebiutuje w roli szkoleniowca "Kolejorza" w sobotę meczem z Ruchem Chorzów. To jeden z nielicznych rywali, których w tym sezonie mistrz Polski pokonał (wygrał z Ruchem w Pucharze Polski 1:0). Łukasz Trałka zapytany o podejście do tego spotkania, już chciał udzielić standardowej odpowiedzi, że liczą się punkty i walka, ale w ostatniej chwili zmienił zdanie. - Nie będę tu gadał i pierdzielił... wyjdźmy i wygrajmy - powiedział kapitan "Kolejorza", po czym skończył rozmowę i poszedł do szatni.

Mecz Lecha z Ruchem Chorzów w sobotę o godz. 18 na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu.

Wywiad z Łukaszem Trałką w Lech TV:

Więcej o: