Cztery mecze Developresu w październiku. Kto będzie je sędziował?

Siatkarki Developresu Rzeszów meczem z Atomem Treflem Sopot rozpoczną w sobotę kolejny sezon w OrlenLidze. W październiku zagrają jeszcze trzy inne spotkania. Wiemy, kto będzie je sędziował.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Pojedynek z zespołem z Sopotu prowadzić będą dwie panie, Magdalena Niewiarowska i Anna Banaś, dla której będzie to debiut w OrlenLidze. Obie panie przyjadą z województwa mazowieckiego, pierwsza z nich jest sędzią klasy państwowej, druga klasy związkowej.

Ta para pojawi się w Rzeszowie także 31 października, podczas spotkania czwartej kolejki, kiedy to Developres SkyRes podejmie Tauron Dąbrowę Górniczą. Tyle tylko, że wtedy pierwszym sędzią będzie Anna Banaś, drugim Magdalena Niewiarowska.

W międzyczasie rzeszowski zespół czekają jeszcze dwa pojedynki, jeden u siebie, jeden wyjazdowy. W środę 21 października do Rzeszowa przyjedzie Polski Cukier Muszynianka, a spotkanie to prowadzić będą sędzia klasy związkowej Bartłomiej Baniak ze Strzelców Opolskich i Sławomir Gołąbek z Kędzierzyna-Koźla, sędzia klasy państwowej.

Jedyny wyjazdowy pojedynek w październiku Developres SkyRes Rzeszów rozegra 25 października we Wrocławiu z Impelem. Sędzią pierwszym spotkania będzie Mariusz Fiutek z Będzina, a pomagał mu będzie Janusz Cyran z Bielska-Białej. Obaj to sędziowie klasy państwowej.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: