Prezentacja Asseco Resovii w galerii i w hali. Znamy szczegóły!

W następną sobotę 24 października odbędzie się prezentacja mistrzów Polski, siatkarzy Asseco Resovii przed zbliżającym się sezonem. Ta podzielona zostanie na część oficjalną i sportową.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Wszystko zacznie się w Galerii Rzeszów, czyli u jednego ze sponsorów klubu. Na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, pokaz tańca Wilka Soviaka i występy cheerleaderek z zespołu "Flimero". Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z siatkarzami i zdobycia ich autografów. Gościem specjalnym prezentacji będzie grupa muzyczna Donatan & Cleo.

O godz. 18.30 kibice i siatkarze przeniosą się do hali Podpromie, gdzie rozegrany zostanie mecz kontrolny, pomiędzy dwiema drużynami Asseco Resovii. Zespół podzielony zostanie na Biało-Czerwonych i Czarno-Czerwonych. Będzie to dopiero pierwszy sprawdzian mistrzów Polski w pełnym składzie, po powrocie do zespołu wszystkich siatkarzy uczestniczących w mistrzostwach Europy. Będzie to też ostatni sparing przed startem ligi i przed Superpucharem Polski, który 28 października odbędzie się w Poznaniu.

Przed meczem siatkarze wezmą też udział w konkursie na najcelniejszą zagrywkę, najwyższy zasięg i wbijanie siatkarskiego "gwoździa". Swoje umiejętności sprawdzić będą mogli także kibice rzeszowskiej drużyny.

Na prezentację w Galerii Rzeszów wstęp jest wolny. Na pojedynek w hali Podpromie obowiązywać będą karnety. Dla kibiców, którzy nie posiadają wejściówek na cały sezon, w poniedziałek, 19 października o godz. 10 ruszy rezerwacja biletów. Te będzie trzeba wybrać na Wyspie Asseco Resovii do 23 października. Nieodebrane wejściówki trafią do kasy przed spotkaniem. Cena biletu to 15 zł.

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: