Joanna Kaczor kapitanem Impelu Wrocław w nowym sezonie Orlen Ligi

W najbliższy czwartek kibice Impela będą mieli okazję po raz pierwszy w tym sezonie dopingować siatkarki w Hali Orbita. W środę poznaliśmy nazwisko zawodniczki, która wybiegnie na boisko jako kapitan zespołu. Tę funkcję będzie pełnić w tym sezonie Joanna Kaczor!

Rodowita wrocławianka została kapitanem po charyzmatycznej Makare Wilson w sezonie 2014//2015. Sprawowała tę funkcję przez ostatni rok, będąc liderką wrocławskiego ataku. Po zakończeniu minionego sezonu zdecydowała się kontynuować grę w stolicy Dolnego Śląska, a jak się okazuje, także w roli kapitana Impelu Wrocław.

- Cieszy mnie fakt, że to Asia pozostaje na tym stanowisku. To dobry wybór. Trzeba tu podkreślić jej rolę w ubiegłym sezonie - była nieoceniona zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Jestem przekonany, że ze swoich zadań wywiąże się bez zarzutu - mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball SA.

- Funkcja kapitan drużyny to duży kredyt zaufania. To nie tylko zaszczyt, ale i obowiązki z tym związane. Myślę, że ubiegłoroczne doświadczenie pozwoli mi jeszcze lepiej wykonywać tę powierzoną przez drużynę funkcję - komentuje Joanna Kaczor.

Pierwszy mecz Impel Wrocław już w najbliższy czwartek o godz. 17.30 w Hali Orbita. Bilety na mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wciąż w sprzedaży - w Empikach, STS-ach oraz za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl .

Więcej o: