Czesław Michniewicz: Termalica grała nieczysto w sprawie naszego zawodnika

- To była totalna bzdura, jakaś nieczysta gra - mówi Czesław Michniewicz, trener Pogoni Szczecin. Chodzi o Jakuba Czerwińskiego, którego podobno Termalica próbowała podebrać Pogoni.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Czerwiński grał w drużynie z Niecieczy przez trzy i pół roku, ale od lipca jest piłkarzem Pogoni. Mimo to Piotr Mandrysz, trener Termaliki, miał powiedzieć w lokalnym radiu, że 24-letni obrońca może wrócić do jego zespołu.

- To była totalna bzdura, jakaś nieczysta gra. Termalika i trener Mandrysz bardzo chcieliby powrotu Kuby, bo znali jego walory i próbowali różnych sposobów. Ani przez moment nie rozważaliśmy oddania Kuby. Nigdy się wtedy na temat Czerwińskiego nie wypowiadałem, ponieważ komentowałem wiele meczów Termaliki i od kilku lat miałem chłopaka pod lupą. To zawsze ryzyko, gdy sprowadza się piłkarza z I ligi, ale akurat Czerwiński błyskawicznie zaadaptował się w Ekstraklasie. W zespole go lubią, on świetnie czuje się w Szczecinie - komentuje Michniewicz w rozmowie z portalem 2x45.info .

W tym sezonie Czerwiński zagrał w każdym ligowym meczu Pogoni od pierwszej do 90. minuty.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: