Wisła Kraków. Pochwały dla Krzysztofa Mączyńskiego "Jestem szczęśliwym człowiekiem"

Pomocnik Wisły Kraków ze zgrupowania reprezentacji Polski wraca jako zwycięzca - Stanęliśmy na wysokości zadania - mówi Mączyński.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Piłkarz Wisły zagrał od pierwszej minuty zarówno ze Szkocją, jak i z Irlandią. W czwartek zachwycił ekspertów dojrzałością i bezbłędną grą. W niedzielę do tego zaliczył efektowną asystę przy golu Roberta Lewandowskiego.

I razem z kolegami cieszył się z awansu na Euro 2016. - Nie ma znaczenia, kto gdzie grał, mieliśmy robotę do wykonania i wykonaliśmy ją w 100 proc. Nieważne, w jaki sposób, ale mieliśmy zrobić to, co do nas należy. Daliśmy kibicom troszkę zastrzyku adrenaliny. Stanęliśmy na wysokości zadania. Jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem, bo ten tydzień był dla mnie bardzo intensywny - podkreśla Mączyński.

Pochwały to dla niego miła odmiana, bo we wrześniu po meczu z Niemcami był mocno krytykowany. - Niech sobie piszą, co chcą, jaki to Mączyński jest zły. Jestem zadowolony z tego, co zrobiłem na boisku - odpowiedział wtedy.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Na jaką ocenę, w skali szkolnej, zasłużył Krzysztof Mączyński za mecze ze Szkocją i Irlandią?
Więcej o: