Kibice Wisły Kraków osiągnęli ostatni cel. Zebrali 760 tysięcy złotych

W sobotę kończy się akcja ?Wisła Kraków to nasza historia?. Kibice osiągnęli trzeci cel zakładany przez klub - zebrali ponad 740 tysięcy złotych.

Facebook?  | A może Twitter? 

W ramach projektu fani mogli kupować pamiątki i nagrody związane z meczem obecnej drużyny Wisły z dawnymi gwiazdami krakowskiego klubu. Do nabycia były m.in. koszulki piłkarzy z autografami, ale także kilkuminutowy występ w spotkaniu czy rola asystenta jednego z trenerów.

Na początku akcji klub przedstawił kibicom trzy cele. Wszystkie udało się zrealizować. Ostatni zakładał zebranie co najmniej 740 tys. zł lub zapełnienie stadionu. W sobotę do godz. 11. na koncie projektu było ponad 760 tys.

Na pewno nie uda się jednak zapełnić stadionu, w związku z czym klub zdecydował o zamknięciu niektórych sektorów. Kibice, którzy pojawią się przy Reymonta, będą mogli obejrzeć wiele gwiazd klubu, zwłaszcza z początku XXI wieku. Na murawie mają się pojawić m.in. Maciej Żurawski, Kamil Kosowski czy Nikola Mijailović, a na ławce trenerskiej zasiądzie Franciszek Smuda. Początek meczu w sobotę o godz. 15.30.

Więcej o: