AZS Olsztyn wraca do Kortowa. Rywalem siatkarze ze stolicy

W 3. kolejce siatkarskiej drugiej ligi drużyna AZS UWM Olsztyn podejmie u siebie Metro Warszawa. - Nie wiemy, jakim grają składem oraz co jest ich mocną stroną. Wszystko okaże się dopiero podczas spotkania - mówi o rywalach Andrzej Grygołowicz, trener akademików.

Do spotkania z warszawianami podopieczni Andrzeja Grygołowicza przystąpią po ubiegłotygodniowej porażce z SKS-em Hajnówka 0:3. - Nasi przeciwnicy zagrali bardzo dobre zawody - mówi szkoleniowiec olsztynian. - W ich szeregach znajdziemy kilku zawodników, którzy w przeszłości występowali w pierwszej lidze. Według mnie będzie to jedna z czołowych ekip w tym sezonie.

Zespół Metro to debiutant w drugoligowych rozgrywkach. Aktualnie siatkarze ze stolicy mają na koncie porażkę z Centrum Augustów (0:3) oraz zwycięstwo z Huraganem Międzyrzecz Podlaski (3:1), co daje im piąte miejsce w tabeli.

Mimo to aktualna forma przeciwników to dla olsztynian zagadka. - Nie wiemy, jakim grają składem oraz co jest ich mocną stroną. Wszystko okaże się dopiero podczas spotkania - nie ukrywa Andrzej Grygołowicz.

Sobotni mecz pomiędzy AZS UWM a Metro Warszawa odbędzie się w hali przy ul. Prawocheńskiego 7 w Kortowie. Początek o godz. 17.

Pozostałe spotkania 3. kolejki:

- sobota: Centrum Augustów - BAS Białystok, Huragan Międzyrzec Podlaski - Huragan Wołomin, Czołg AZS UW Warszawa - SKS Hajnówka, MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa.

II LIGA

Więcej o sporcie z Warmii i Mazur czytaj na olsztyn.sport.pl .

Więcej o: