Termalica Bruk-Bet. Jakub Biskup: Liga Mistrzów w Niecieczy? Mam nadzieję...

Lubi ziemniaki, ale bardziej bataty, kibicuje Realowi Madryt, a za najlepszego piłkarza uznaje Leo Messiego. Czyli piłkarz z Niecieczy w programie ?Pod ostrzałem?.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plBiskup odpowiedział na pytania kibiców m.in. o upodobania kulinarne, najlepsze wspomnienia z innego klubu. Jedno z najbardziej absurdalnych brzmiało: "Kiedy Termalica Bruk-Bet zagra w Lidze Mistrzów?".

- To bardziej pytanie do pani prezes. Mam nadzieję, że doczekamy się takich czasów. Nie mam nic przeciwko temu, bym przyjechał kiedyś do Niecieczy na taki mecz. Ostatnie 20 lat polski klub nie może dostać się do Ligi Mistrzów. To ciężkie pytanie - odpowiedział z uśmiechem Biskup.

Jeden z fanów dopytywał się, kto jest według niego najlepszym piłkarzem świata. - Kiedyś był to Romario, a dziś to Leo Messi - odpowiedział 32-letni pomocnik.

Inny kibic zadał pytania o warsztat Piotra Mandrysza. - Niezręczne pytanie. Z trenerem pracujemy dwa lata, dosyć długo. Zapowiada się rekord. Łatwiej się opowiada o szkoleniowcach, z którymi się pracowało. Żałuję, że nie trafiłem na trenera Mandrysza wcześniej, kiedy byłem młodszy - stwierdził Biskup.

 
Więcej o: