Cracovia. Co łączy Piotra Polczaka z nowym trenerem Legii?

PRZEGLĄD PRASY. Stoper Cracovii wspomina pracę z Stanisławem Czerczesowem, nowym szkoleniowcem Legii, z którym spotkał się w Tierieku Grozny.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plPo przerwie na mecze reprezentacji podopieczni trenera Jacka Zielińskiego spotkają się z Legią. Władze wicemistrza Polski zmieniły szkoleniowca, którym został Czerczesow. Polczak miał z nim okazję pracować w Tiereku Grozny.

- Wspominam go bardzo dobrze. To trener, który dobrze żyje z zawodnikami, choć wymaga dużo i ma twardą rękę. Wszystko jednak odbywa się w ramach rozsądku. Ale jak ktoś podpadnie, to ma ciężko. Nie toleruje gwiazd w zespole, liczy się dla niego drużyna - podkreśla obrońca Cracovii w rozmowie z "Dziennikiem Polskim" .

Rosjanin znany jest z twardej ręki. - Nie przypominam sobie konfliktowych sytuacji. Może poza jedną, gdy na treningu starł się jeden z Brazylijczyków z kimś z Afryki. Trener od razu ukrócił konflikt, w ostry sposób, była szarpanina. Nie powiem, żeby ich uderzył, ale zrobił to tak impulsywnie, że wszyscy byli zaskoczeni. Od razu odsunął ich od zajęć - dodaje Polczak.

Mecz z Cracovią będzie debiutem Czerczesowa w Legii. Spotkanie zostanie rozegrane 18 października w Warszawie.

Więcej o: