Wysoka wygrana Stali Rzeszów w okręgowym Pucharze Polski

Zespół Stali Rzeszów w 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski bez problemu pokonał na wyjeździe Sokoła Kolbuszowa Dolna 7:1. Klasycznym hat-trickiem popisał się Konrad Maca.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Piłkarze Stali Rzeszów rozgromili kolejnego przeciwnika w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Po wysokim zwycięstwie w II rundzie z Sawą Sonina 6:1, w środę podopieczni trenera Marcina Wołoca na wyjeździe wygrali 7:1 z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Wynik meczu już w 1. minucie otworzył Piotr Prędota. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Kacper Drelich. Po zmianie stron natomiast klasycznym hat-trickiem popisał się Konrad Maca. Dwa trafienia dołożył z kolei Sebastian Brocki.

Wysokim zwycięstwem stalowcy poprawili sobie humory po ostatnim, ligowym meczu z Sokołem Sieniawa. Biało-niebiescy zremisowali na własnym boisku 1:1 i z drugiego miejsca w tabeli spadli na czwartą pozycję. W najbliższą sobotę, o godz. 13 Stal w ramach 13. kolejki w Zamościu zmierzy się z ostatnim w tabeli AMSPN Hetmanem.

Bramki dla Stali: Prędota (1.), Drelich (45.), Maca (50., 70., 90), Brocki (56., 60.)

Stal: Kaszuba - Suswam (46. Hus), Szybko, Drelich (46. Lisańczuk), Górak - Szymański, Zieliński, Baran, Szczoczarz (46. Maślany) - Prędota (46. Brocki), Maca.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: