Krzysztof Ignaczak i Mateusz Cetnarski poprowadzą trening w Tauron Arenie Kraków

Mistrz świata w siatkówce Krzysztof Ignaczak oraz piłkarz Cracovii Mateusz Cetnarski dołączają do Drużyny SuperW. Razem z zapaleńcami będą ćwiczyć ciało i mięsień serca. To ostateczny trening wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości przed starciem z biedą.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Pompki, przysiady, skłony, bieg skrzyżny - już w najbliższy czwartek o godz. 14 w Tauron Arenie w Krakowie (ul. Stanisława Lema 7, Mała Hala, wejście od strony parku) sportowcy przeprowadzą dla wolontariuszy Paczki i Akademii rozgrzewkę oraz zdradzą swój sposób na sukces. To trening dla osób, które już dołączyły do Drużyny SuperW, oraz zaproszenie dla nowych chętnych.

Będą ćwiczyć jak równy z równym. Gra zespołowa sprawdzi siły szlachetnej drużyny, rozmnoży endorfiny i rozciągnie mięsień serca. To one najbardziej przydadzą się w walce z biedą.

To ludzie pomagają, nie rzeczy

Spotkania z potrzebującymi wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego już teraz w całej Polsce trwają szkolenia wolontariuszy Paczki. Następnie SuperW spotkają się z potrzebującymi rodzinami i podejmą decyzję o włączeniu ich do projektu.

Drużyna SuperW z Akademii Przyszłości już za miesiąc rozpocznie cykl spotkań z dziećmi doświadczającymi długotrwałych porażek. Wciąż są wolne miejsca dla wolontariuszy, rekrutacja trwa do 15 października. Szczegóły na www.superw.pl.

Więcej o: