Można już kupować bilety na mecze MKS Selgros w Lidze Mistrzyń

W tym sezonie piłkarki ręczne MKS Selgros już po raz dziesiąty wystartują w Lidze Mistrzów. Pierwszym zespołem, który przyjedzie do Lublina, będzie Buducnost Podgorica. Mecz odbędzie się 23 października. Są już bilety na wszystkie spotkania w tej edycji.

Mistrzynie Polski oprócz drużyny z Czarnogóry będą rywalizowały w grupie z CSM Bukareszt (Rumunia) i IK Savehof ze Szwecji. Pierwszy mecz MKS Selgros rozegra 16 października 2015 roku o godz. 18 w Bukareszcie. Następnie 23 października drużyna lubelska podejmie Buducnost (godz. 18). W tym zespole grają m.in. reprezentantka Polski Kinga Archuk, dawniej Byzdra i Cristina Neagu, która w 2010 została uznana za najlepszą piłkarkę ręczną świata.

Z kolei 30 października także u siebie mistrzynie Polski spotkają się z IK Savehof. Runda rewanżowa rozpocznie się 6 listopada i tego dnia MKS Selgros zagra w Szwecji z IK Savehof (godz.19). Natomiast 13 listopada drużyna znad Bystrzycy zmierzy się na własnym parkiecie z Rumunkami (godz. 18). Ostatnie spotkanie - na wyjeździe z Buducnostią zostanie rozegrane w terminie 20-22 listopada.

Na lubelskie spotkania już można kupować bilety. Przedsprzedaż wejściówek prowadzi firma eBilet.pl, można je także nabyć w siedzibie klubu przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie (codziennie w godz. 8-16). Jeśli sympatycy piłki ręcznej kupią bilet już teraz, to zapłacą mniej poprzez podanie kodu rabatowego przy zakupie. Kod rabatowy można znaleźć na stronie klubu www.mks.lublin.pl.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU