GKS Katowice. Grzegorz Goncerz: Trener Jerzy Brzęczek zastał w szatni ambitną drużynę

- Trener Jerzy Brzęczek zauważył, że brakuje w nas radości, a przecież robimy to, co kochamy, i powinniśmy czerpać satysfakcję z naszego fantastycznego zawodu - mówi Grzegorz Goncerz, napastnik i kapitan GKS-u Katowice.

Jesteś kibicem GieKSy? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Podczas swojej premierowej konferencji prasowej w roli trenera GKS-u Katowice Jerzy Brzęczek wiele mówił o braku pewności siebie w zespole. Już pierwszy mecz pod jego wodzą ten element jednak poprawił.

- Gdy przyszedł nowy trener, zastał w szatni drużynę ambitną, chcącą odnosić zwycięstwa. Nie znam sportowca zadowolonego z porażek. Każdy chce wygrywać. Trener nie miał zastrzeżeń do naszego podejścia do obowiązków, pochwalił za kilka rzeczy i powiedział, nad czym musimy pracować, co miało bezpośrednie przełożenie na ostatni wynik - mówi Grzegorz Goncerz, napastnik GieKSy.

- Trener zauważył też, że brakuje w nas radości, a przecież robimy to, co kochamy, i powinniśmy czerpać satysfakcję z naszego fantastycznego zawodu. Nasza sytuacja wciąż jest zła, ale mamy tego świadomość i robimy wszystko, żeby uratować tę rundę, żeby skończyć ją na wysokim miejscu w tabeli - dodaje kapitan katowickiej drużyny.

Więcej o: