Maraton Sportów World Games 2017: Spotkaj się z Anną Lewandowską

Impreza zostanie przeprowadzona w sobotę od godz. 9.30 do 12.30 we wrocławskiej Hali Stulecia. Gwiazdą Maratonu Sportów World Games 2017 będzie Anna Lewandowska.

Organizatorzy zapraszają na imprezę dzieci, młodzież i rodziców. Maraton rozpocznie się rozgrzewką dla uczestników z elementami karate. W trakcie wydarzenia każdy będzie mógł spróbować dyscyplin z programu Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017, które przeprowadzone zostaną we Wrocławiu.

Swój udział zapowiedzieli m.in. instruktorzy i zawodnicy karate, squasha, boules i tańca. W programie są też: pokaz jazdy figurowej na rolkach (to jedna z dyscyplin World Games 2017), warsztaty stepowania i trening zumby.

Najważniejszym momentem imprezy będzie bicie rekordu w największej liczbie osób wykonujących układ fitness z piłką, którą uczestnicy otrzymają przy wejściu do Hali Stulecia (do wyczerpania zapasów).

Trening układu rozpocznie się o 11.30, a samo bicie rekordu poprowadzą goście specjalni: Anna Lewandowska - ambasadorka The World Games 2017, oraz legendarny kapitan koszykarskiego Śląska Wrocław Maciej Zieliński.

Udział w Maratonie Sportów The World Games 2017 jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze zapisanie się i wypełnienie formularza internetowego, znajdującego się na stronie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego wroclaw.pl/zapisynarekord.

Zapisy i rejestracja będą możliwe także w dniu maratonu od godziny 9.30.

Natomiast w sobotę o godzinie 13 w Hali Stulecia odbędzie się "Fitness trening" Anny Lewandowskiej dla osób powyżej 15. roku życia. Udział w tym drugim wydarzeniu jest płatny.

Więcej o: