Lech Poznań zagra z Sucharami Suchy Las? Oświadczenie prezesa klubu z A-klasy

Akcja #WyzwanieSucharów została zainicjowana przez naszych kibiców, a nie przez klub TMS Suchary Suchy Las - pisze w oświadczeniu prezes klubu z siódmej ligi Tomasz Burdziński i zapewnia, że celem akcji nie było wyśmiewanie się z Lecha Poznań.

Informacja o tym, że zespół z A klasy (siódma liga) rzucił wyzwanie pogrążonemu w kryzysie Lechowi Poznań, bardzo szybko rozeszła się w internecie. "Będzie to dla was doskonała okazja, aby poprawić skuteczność strzelecką oraz grę z klepki, gdyż mamy idealne do tego boisko. (...) Jeśli wygracie z nami różnicą pięciu goli, to nadrukujemy sobie na przodzie koszulek dowolne logo wskazane przez was, przyjdziemy dopingować całą drużyną najbliższy mecz w Poznaniu, będziemy przy każdej okazji podkreślać, że dostaliśmy srogie lanie od mistrza Polski. No i tradycyjnie możecie liczyć na kastę Lecha Pilsa!" - napisali pomysłodawcy meczu z "Kolejorzem".

Teraz stanowisko w sprawie akcji #WyzwanieSucharów zajął oficjalnie klub z Suchego Lasu: "W związku z pojawieniem się w mediach informacji na temat akcji pt. #?WyzwanieSucharów chcielibyśmy zawiadomić opinię publiczną, że akcja ta została zainicjowana w Internecie przez naszych kibiców i sympatyków z nieoficjalnego Fan Page'a, a nie oficjalnie przez klub TMS Suchary Suchy Las. Informujemy w imieniu naszym oraz naszych kibiców i sympatyków, że celem nie było, nie jest i nigdy nie będzie wyśmiewanie się z trudnej sytuacji, w której znalazł się aktualny Mistrz Polski. Większość z nas jest kibicami Lecha Poznań, którzy są z nim na dobre i na złe. Rozegranie meczu z Lechem byłoby dla naszej drużyny na pewno niezapomnianą przygodą i spełnieniem marzeń wielu naszych zawodników i tylko taka inicjatywa przyświecała autorom ww. akcji" - napisano w oświadczeniu, pod którym podpisał się prezes Sucharów Tomasz Burdziński.

Więcej o: