Karnety na Asseco Resovię wyprzedane. Ponad 3 tys.!

Nie będzie drugiej tury sprzedaży karnetów na mecze mistrzów Polski Asseco Resovii. Wszystkie dostępne karnety zostały wyprzedane w pierwszej turze. Łącznie ponad 3 tys. sztuk.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Szał na Asseco Resovię w Rzeszowie się nie kończy. O karnetach na mecze mistrzów Polski wciąż można tylko pomarzyć, chyba że miało się już taki w poprzednim sezonie. Do wolnej sprzedaży nie trafią bowiem żadne całosezonowe wejściówki. Dotychczasowi ich posiadacze wykorzystali prawo pierwokupu i zarezerwowali te same miejsca, które zajmowali w poprzednim sezonie. - Wszystkie karnety zostały zarezerwowane, trwa jeszcze ich odbiór dla grup zorganizowanych i nowych sponsorów. Cieszy nas, że kibice, którzy są z nami od lat, chcą nadal wspierać naszych siatkarzy - mówi Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Łącznie sprzedanych zostało ponad 3 tys. karnetów, a nie były tanie. Za jeden trzeba było zapłacić od 500 do 600 zł, w zależności od sektora. Łącznie z klubem kibica i sektorem dla drużyn młodzieżowych Asseco Resovii zajętych jest już ok. 3,4 tys. miejsc w hali Podpromie. - W związku z faktem, że nie dysponujemy dodatkowymi miejscami przeznaczonymi do sprzedaży karnetowej, nie przewidujemy drugiego etapu rezerwacji - informuje wiceprezes Górski. Klub, tradycyjnie już zresztą, zostawia bowiem sektory za boiskiem do sprzedaży biletowej, a także dla zorganizowanych grup. Bilety będzie można kupować przed konkretnymi meczami.

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: