Futsalowa Pogoń Szczecin kolejny raz szokuje. Obniża ceny karnetów

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Pogoń 04 sprzedawała karnety w trzech wersjach. Każda była po atrakcyjnej cenie. Teraz nastąpiła modyfikacja.

Klub zdecydował się na "drugie uderzenie w kibiców". Od wtorku sprzedaje Karnety Las Minute w cenie 20 zł. Dla wszystkich. Kupując karnet - kibice mają gwarancję wstępu na mecze w fazie rundy zasadniczej, w play-offach i w rozgrywkach Pucharu Polski. Drużyna P04 rozegra jeszcze 9-13 spotkań, więc bilet na jeden mecz wychodzi po niespełna 2 złote. Ktoś, kto woli płacić za wejściówki przed każdym meczem - musi każdorazowo wydać 6 zł.

Do karnetów klub 'dokłada' również bonusy: 50 procent zniżki na roczny karnet do Fitness Club Universum oraz 50 procent zniżki na kręgle w MK Bowling (każdorazowo).

Karnety można nabyć na stronie www.abilet.pl oraz w punktach partnerskich:

- Szczecin: Greland-Tour, al. Wojska Polskiego 14

- Szczecin: 1000 Miast biuro podróży (PKS), pl. Grodnicki 1

- Szczecin: Optyk Trendy, ul. Krzywoustego 60/2

- Szczecin: Optyk Trendy, CH Helios, ul. Rydla 50

- Szczecin: sklep kibica Wilki Morskie, ul. Małkowskiego 4

- Police: A.T. Urszula Górzyńska, ul. Grzybowa 2c

Pogoń 04 ma już za sobą trzy mecze nowego sezonu. Portowcy przegrali z byłym mistrzem Rekordem Bielsko-Biała, zremisowali z liderem (Gattą Zduńska Wola) i w ostatnią sobotę pokonali na wyjeździe byłego mistrza Polski - Clearex Chorzów. W najbliższej serii pogoniarzy znów czeka mecz wyjazdowy - z Gwiazdą Ruda Śląska.