Reprezentacja na Arenie. Duże rodziny wejdą za darmo

Posiadacze karty ?Rodzina Trzy Plus? nie będą musieli płacić za wejście na mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Izraela. Tak zadecydował Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Prawie równo rok temu reprezentacja U-20 uświetniła sportowe otwarcie Areny Lublin. Przy niemal komplecie publiczności pokonała rówieśników z Włoch 2:1. 8 października o godzinie 17 polska młodzieżówka zagra ponownie w Lublinie. Przygotowująca się do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Polsce (m.in. na Arenie Lublin) kadra narodowa tym razem zmierzy się z Izraelem.

Lubelski Związek Piłki Nożnej wspólnie z urzędem miasta chce zaprosić na to wydarzenie całe rodziny. Dlatego posiadacze miejskiej karty "Rodzina Trzy Plus" wejdą na to spotkanie za darmo.

Wejściówki będą do odbioru w kasach Areny Lublin od poniedziałku do środy w godzinach 16-19, a także w dniu meczu od godz. 12. Liczba biletów jest ograniczona. Na jedną kartę przysługuje jedna wejściówka. Przedstawiciel rodziny może odebrać bilety dla wszystkich członków rodziny, pod warunkiem, że będzie miał przy sobie odpowiednią licybę kart.

Pozostali kibice muszą sięgnąć do portfela. Ceny pojedynczych wejściówek wahać się będą od 5 do 40 zł, natomiast cena biletu na sektor VIP to 60 zł (w cenę biletu wliczony jest catering).

Bilety na mecz nabywać można na stronie internetowej ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU