Cracovia. Adam Marciniak strzelił trzeciego gola z rzędu na Cyprze. Ale... [WIDEO]

Sędzia nie uznał bramki byłego obrońcy Cracovii, bo ten strzelał z woleja z pozycji spalonej.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plMarciniak występuje obecnie w AEK Larnaca, gdzie trafił w letnim okienku transferowym. Polak szybko wywalczył miejsce w pierwszym składzie, a ostatnio imponuje skutecznością. W sześciu meczach zdobył dwa gole (w spotkaniach przeciwko Enosis i Arisowi).

W ostatni weekend obrońca mógł podtrzymać dobrą passę i zdobyć trzeciego gola z rzędu. Jego AEK zmierzył się z AEL Limassol i prowadził po bramce z 25. minuty autorstwa Joana Tomasa.

W pierwszej połowie i Marciniak miał swoją okazję. Doskoczył do piłki, podbił ją głową i uderzył z woleja obok zaskoczonego bramkarza rywali. Sędziowie dopatrzyli się jednak spalonego. Ostatecznie AEK wygrał 1:0, a cały mecz rozegrał w jej barwach też Władimir Boljević, inny były piłkarz Cracovii.

Drużyna Czarnogórca i Marciniaka jest liderem cypryjskiej ekstraklasy.