II liga szczypiornistów: "wyszarpany" remis Wisły, rezerwy Vive z kompletem

Mnóstwo emocji na inaugurację sezonu 2015/16 w Sandomierzu. Piłkarze ręczni Wisły zremisowali z drugim zespołem Azotów, choć ich sytuacja wydawała się beznadziejna.

Podopieczni Adama Węgrzynowskiego w 35 minucie gry przegrywali z beniaminkiem aż 13:21, a na pięć minut przed końcową syreną jeszcze 23:27. Agresywna gra w obronie i błyskawicznie kończone ataki dały sandomierzanom najpierw kontakt z rywalem, a w efekcie jeden punkt. Zapewnił go Mariusz Kubisztal precyzyjnym rzutem z rzutu wolnego na trzy sekundy przed końcem.

Pracowity weekend mają za sobą gracze rezerw Vive Tauron. W piątek drużyna Rafała Bernackiego pokonała w derbach Kielc akademików z UJK, by dzień później awansem rozgromić beniaminka z Brzegu.