Liga Tenisa Stołowego w Radomiu. Zapisy tylko do wtorku

Organizatorzy Amatorskiej Drużynowej Ligi Tenisa Stołowego w Radomiu zapraszają do udziału w XIII edycji tych rozgrywek. Drużyny mogą się zgłaszać do rywalizacji do wtorku 6 października.

- Do rozgrywek zapraszamy drużyny osiedlowe, zakładowe oraz z klubów sportowych, zarówno młodzież jak i dorosłych. W rozgrywkach nie mogą brać udziału czynni zawodnicy ekstraklasy, a także gracze występujący w I lub II lidze. Istnieje możliwość wzmocnienia się jednym zawodnikiem trzecioligowym. Zawodnicy IV i V ligi mogą grać bez ograniczeń - głosi komunikat organizacyjny.

Areną zmagań pingpongistów będzie hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 (ul. Wyścigowa 49). Mecze odbywać się będą w piątki od godz. 18.30. - Zapisy drużyn u sędziego głównego zawodów (Krzysztofa Witerskiego) pod nr tel. 664 71 64 34 w nieprzekraczalnym terminie do 6 października 2015 roku - informuje arbiter zawodów.

Pierwsze mecze zostaną rozegrane już 9 października. Dla najlepszych drużyn oraz indywidualnie dla najskuteczniejszych zawodników puchary ufundowało Regionalne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Radomiu, główny organizator ligi.