Wisła Kraków. Radosław Cierzniak: Nie zasłużyliśmy na porażkę

- Piast jest zasłużenie liderem - mówił bramkarz Wisły po porażce w Gliwicach.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plPodopieczni trenera Kazimierza Moskala przegrali 0:1 w Gliwicach z liderem ligi. Wisła zagrała całkiem dobrze, ale jeden błąd z końca pierwszej połowy zdecydował o stracie punktów.

- Spodziewałem się takiego meczu. Graliśmy w końcu z liderem, i to na jego boisku. Uważam jednak, że nie zasłużyliśmy na porażkę. Stworzyliśmy sobie kilka świetnych okazji i na wynik zaważyła nasza nieskuteczność - mówił Cierzniak na łamach oficjalnej strony klubu.

Bramkarz kilka razy obronił strzały piłkarzy Piasta, a po spotkaniu komplementował przeciwnika. - Piast zasłużenie jest liderem, ale nie jest to obecnie najlepszy zespół w Polsce. Grają bardzo prostą piłkę, są dobrze ustawieni taktycznie i dużo biegają. Widocznie to na teraz wystarczy, by prowadzić w tabeli. Dobrze wiedzieliśmy, jak Piast gra i z przebiegu gry wynika, że jest to drużyna, którą można pokonać nawet na jej własnym stadionie. Tym bardziej żałujemy, że trzy punkty nie wracają do Krakowa - dodał bramkarz Wisły.

Więcej o: