Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1. Mirosław Smyła: Zagłębie może powalczyć o awans do ekstraklasy

- Żal mi chłopaków, bo siedzą teraz smutni. Zostawili na boisku wszystko, co mogli. Mam tylko nadzieję, że nie przestaną wierzyć - mówił po porażce z Zagłębiem Sosnowiec Mirosław Smyła, trener Rozwoju Katowice.

Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Takie wygrane smakują najlepiej. Chłopcy musieli się naharować, zwłaszcza że cztery dni temu graliśmy ciężki mecz w Legnicy. Gratuluję im nie tylko kolejnego dobrego meczu, ale także trzech punktów - mówił po końcowym gwizdku Artur Derbin, trener Zagłębia.

A jak spotkanie skomentował Mirosław Smyła? - Żal mi tego meczu. Wiedząc, że jeszcze we wtorek Zagłębie grało zaległy pojedynek z Miedzią, zdawaliśmy sobie sprawę, że jego regeneracja nie musi być pełna. Niestety, zabrakło nam ognia, zamknięcia akcji. Dziękuję jednak chłopakom za ich zaangażowanie. Żal mi ich, bo siedzą teraz smutni. Zostawili na boisku wszystko, co mogli. Mam tylko nadzieję, że nie przestaną wierzyć - podkreślał szkoleniowiec Rozwoju.

- Publicznie powiedziałem, że Zagłębie - budowane z takim rozmachem i pomysłem - już w tym sezonie jest w stanie powalczyć nawet o awans do ekstraklasy, czego szczerze mu życzę - zakończył Smyła, który jeszcze w marcu był trenerem sosnowieckiej drużyny.

Jesteśmy także na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Najlepszy transfer lata to:
Więcej o: