Skuteczna końcówka KS Wasilków i wygrana w derbach

W derbach województwa podlaskiego KS Wasilków na swoim boisku wygrał 3:1 z Wissą Szczuczyn. Dwa gole w końcówce dla gospodarzy strzelił Karol Styś.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Trenerzy drużyn, które w sobotę spotkały się w Wasilkowie byli zgodni, że w pierwszej połowie lepsi byli gospodarze.

- Strzeliliśmy gola i mieliśmy jeszcze kilka okazji na kolejne - mówi Artur Woroniecki, trener KS Wasilków.

- Nie wiem dlaczego tak słabo wyglądaliśmy do przerwy - stwierdził z kolei Kamil Wojtkielewicz, grający trener Wissy.

W drugiej części zmiany w składzie Wissy odmieniły tą drużynę. Beniaminek ze Szczuczyna grał już zdecydowanie lepiej, a w 75 minucie po rzucie rożnym doprowadził do remisu. Ale końcówka należała już do podopiecznych Woronieckiego.

- W końcówce obie drużyny chciały strzelić zwycięską bramkę. Ale to nasze dwa szybkie wyjścia na gole zamienił Karol Styś - kończy Woroniecki.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

KS Wasilków - Wissa Szczuczyn 3:1

Strzelcy bramek: Rafał Kuleszczyk (17.), Karol Styś (89. i 90.) - Marcin Firańczyk (75.).

KS Wasilków: Ł. Szczepanik - Ostaszewski, Dąbrowski, Gliński, Butkiewicz, Kosicki, Styś, Kuleszczyk (60. Gagacki), Skiepko, Romaniuk, Stachelski.

Wissa: Myśliński - P. Marcinkiewicz, Lisowski, Guzowski, Berezowski, Wojtkielewicz, Gałązka (46. Citko), Firańczyk (46. Dąbrowski), Mleczek (46. Kiljańczyk), Zambrowski, Poduch.

Inne wyniki 11. kolejki

Piątek: Sokół Ostróda - GKS Wikielec 3:2.

Sobota: Znicz Biała Piska - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2:2, Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo 1:0, Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg 0:3, MKS Korsze - Huragan Morąg 1:3, ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn 3:0, MKS Ełk - Jagiellonia II Białystok 0:1, Start Działdowo - Concordia Elbląg 1:3.