ROW 1964 Rybnik na dnie. Wycofa się z drugiej ligi?

Rybniczanie bezbramkowo zremisowali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola i spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Na poniedziałek zwołano konferencję prasową dotyczącą trudnej sytuacji finansowej klubu.

ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Władze ROW-u 1964 twierdzą, że dokończenie rozgrywek tylko w tym roku będzie kosztować 200 tys. zł. Rybniccy działacze poprosili o pomoc miasto, głównego sponsora klubu. Ich zdaniem samorządowcy mieli zapłacić tę kwotę za organizację meczu towarzyskiego ROW 1964 - Górnikiem Zabrze. Magistrat twierdzi jednak, że umowa była inna - dochód z biletów miał wspomóc klub. Impreza okazała się jednak kosztowniejsza i w ostateczność trzeba było do niej dołożyć.

Rzecznik prasowy klubu Magdalena Figura poinformowała, że konferencja prasowa dotycząca sytuacji w klubie odbędzie się w poniedziałek. Wtedy okaże się też, czy rybniczanie dokończą sezon w drugiej lidze.

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 0:0

ROW 1964: Procek - Janik, Krotofil Ż, Jary, Gojny - Siwek, Nowak, Muszalik, Popiela (80. Jaroszewski), Mandrysz (79. Dzierbicki) - Gładkowski (90. Spratek).

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: