Są bilety na Skrę. A wcześniej spotkanie z ministrem

Bydgoska Łuczniczka rozpoczęła sprzedaż na przedsezonowy pojedynek z PGE Skrą Bełchatów i prezentację nowego zespołu siatkarzy. Wcześniej drużyna spotka się z ministrem sportu Adamem Korolem

W Bydgoszczy odbędzie się wyjazdowe posiedzenie rządu. Minister sportu Adam Korol też oczywiście będzie obecny. W poniedziałek po południu zaplanował jeszcze spotkanie z siatkarzami z Łuczniczki.

Drużyna trenuje przed rozpoczęciem sezonu. Klub rozpoczął już sprzedaż biletów na pokazowy mecz z PGE Skrą połączony z prezentacją drużyny, która odbędzie się 21 października o godz. 18. Łuczniczka zapowiada wiele atrakcji, bo będzie to pierwsza z imprez na 10-lecie startów zespołu w PlusLidze.

Ceny biletów na mecz z PGE Skrą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 5 zł (grupowy, dla uczniów bądź studentów, minimum 15 osób. Opiekun otrzymuje darmową wejściówkę). Można kupować bilety drogą internetową - wystarczy kliknąć w link: http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl/

Do środy 7 października można dokonać rezerwacji biletu drogą telefoniczną, pod numerem: 52 371 93 73. Bilety będzie można odbierać od środy 7 października maksymalnie do środy 14 października. Nieodebrane bilety do tego dnia ponownie zostaną włączone do sprzedaży. Biuro przy ulicy Glinki 79 (pokój 135), czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o: