JKH GKS Jastrzębie. Adam Labryga kończy karierę. Czas na nowe wyzwanie

Adrian Labryga po 18 sezonach gry kończy hokejową karierę. Podczas piątkowego meczu JKH GKS-u Jastrzębie z Polonią Bytom odbędzie się oficjalne pożegnanie hokeisty. 

36-letni Labryga jest wychowankiem Naprzodu Janów, ale grał również dla GKS-u Katowice, Zagłębia Sosnowiec, a przez ostatnie lata dla JKH GKS Jastrzębie. W ostatnim sezonie obrońca, który słynął z twardej gry i piekielnie mocnego strzału, z powodu kontuzji kolana nie pojawiał się już na lodzie.

- Kontuzja nie miała większego znaczenia przy podejmowaniu decyzji o zakończeniu kariery. Zdecydowałem, że wystarczy gry w hokeja i trzeba zacząć robić coś innego. Pora zacząć nowy etap w moim życiu - mówi Labryga, którego nadal będzie można spotykać w Jastrzębiu.

- Po zakończeniu będę pracował w siłowni "Kopalnia Formy". Będę tam trenerem personalnym i prowadził zajęcia. Bardzo serdecznie zapraszam na treningi, by poprawić swoją formę - mówi popularny "Leon" internetowej stronie JKH .

Początek meczu w Jastrzębiu o godzinie 18. W naszym regionie zagrają również GKS Tychy z Zagłębiem Sosnowiec (g.18) oraz SMS Sosnowiec z Nestą Toruń (g.19).

Na ŚLĄSK.SPORT.PL piszemy także o hokeju. Sprawdź na Facebooku >>

Więcej o: