Dwa ligowe mecze siatkówki w Białymstoku

Ligowa siatkówka wraca do Białegostoku. W sobotę w stolicy województwa podlaskiego będzie można obejrzeć żeńskie i męskie zmagania w II lidze.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W sobotę w drugiej kolejce II ligi zagrają drużyny Białostockiej Akademii Siatkówki. Siatkarki BAS Kombinat Budowlany podejmą GLKS Nadarzyn. Mecz w sali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca rozpocznie się o godz. 17. Rywalki białostockiego zespołu zaczęły lepiej II-ligowy sezon gdyż na inaugurację rozgrywek wywalczyły punkt za porażkę z 2:3 z Łaskovią Łask. Natomiast BAS przegrał 0:3 na wyjeździe ze spadkowiczem z I ligi Spartą Warszawa.

Natomiast panowie BAS-u, którzy w pierwszej kolejce wygrali 3:1 na wyjeździe z Huraganem Wołomin, podejmą Wolę Warszawa. Ten mecz w sali VI LO przy ul. Warszawskiej o godzinie 18.

U siebie zagra także SKS Hajnówka. Rywalem tej drużyny będzie drugi zespół AZS-u Olsztyn. Mecz w sali przy ul. Piłsudskiego w sobotę o godzinie 17. Natomiast panowie z Centrum Augustów na wyjeździe zmierzą się z Huraganem Wołomin. Siatkarze SKS-u i Centrum w pierwszej kolejce także wygrali.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA