Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Bilety na mecze Polaków rozeszły się w dwie minuty!

W czwartek o godz. 12. ruszyła sprzedaż wejściówek na mecze styczniowych mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Biletów na mecze Polaków w Kraków Tauron Arenie nie było już po 120 sekundach od rozpoczęcia sprzedaży.

Facebook?  | A może Twitter? 

Kibice mogli nabyć 20 tys. wejściówek, z czego 12 tys. na mecze w Krakowie, gdzie spotkania będzie rozgrywać reprezentacja Polski. Fani, którzy nie zdążyli kupić biletu na spotkania grupowe Polaków, wciąż mogą nabyć wejściówki na mecze rundy zasadniczej i finałowej, gdzie w przypadku awansu z grupy zagrają nasi szczypiorniści. Warto się jednak pospieszyć - bilety na te spotkania również się kończą.

To była już druga tura sprzedaży wejściówek na mecze Polaków. Pierwsza pula biletów pojawiła się 4 maja. - Rozeszła się w blisko sześć godzin, co było dla nas niemałym zaskoczeniem. Zrobiliśmy wszystko, by wygospodarować maksymalną ilość wejściówek w kolejnej turze - podkreśla Marcin Rosengarten, odpowiedzialny za komunikację w komitecie organizacyjnym turnieju.

Ponadto za 2-3 dni do ponownej sprzedaży zostaną przekazane bilety osób, które dokonały rezerwacji, a nie zapłaciły za zakup. Być może udostępniona zostanie również trzecia pula wejściówek. - Wszystko zależy od zagranicznych kibiców. Widzimy duże zainteresowanie mistrzostwami ze strony fanów z innych krajów. Jeśli to się nie zmieni, to nie będzie dodatkowej puli biletów na mecze Polaków dla naszych kibiców. Informacja na ten temat pojawi się w listopadzie - zapowiada Rosengarten. Wciąż można również nabyć wejściówki na mecze w grupach, które mecze rozegrają w Katowicach i Gdańsku.

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Reprezentacja Polski zagra w grupie z Serbią, Macedonią i z Francją. Do kolejnej fazy turnieju zakwalifikują się trzy najlepsze zespoły z każdej z grup.

Zobacz wideo
Więcej o: