Wisła Kraków. Kolejni piłkarze w drużynie gwiazd. Kazimierz Kmiecik, Nikola Mijailović i inni

Wisła Kraków ujawniła nazwiska kolejnych byłych piłkarzy klubu, którzy zagrają w meczu ?Gwiazdy dla Białej Gwiazdy?. W spotkaniu wystąpią m.in. Kazimierz Kmiecik, Nikola Mijailović i Radosław Majdan.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Mecz zostanie rozegrany 10 października w ramach akcji "Wisła Kraków to nasza historia". Na stadionie przy ul. Reymonta obecny zespół spotka się z gwiazdami drużyny sprzed lat. Kibice jeszcze przez dziewięć dni na stronie Fans4club.com mogą kupować pamiątki związane ze spotkaniem. Do tej pory udało się zebrać ponad 347 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przekazane na spłatę długów klubu.

Wisła co tydzień ujawnia nazwiska piłkarzy, którzy zagrają w drużynie gwiazd. W środę przedstawieni zostali kolejni: Kazimierz Kmiecik, Nikola Mijailović, Radosław Majdan, Marek Motyka, Olgierd Moskalewicz, Marek Zieńczuk i Damian Gorawski. Kmiecik to najlepszy strzelec w historii Wisły, Motyka występował przy Reymonta w latach 70. i 80. Pozostali występowali w Krakowie w ciągu ostatnich kilkunastu lat, sięgając po tytuły mistrza Polski i grając z Wisłą w europejskich pucharach.

Wszyscy dołączyli do zespołu gwiazd, który liczy już 21 nazwisk. Wcześniej klub potwierdził występ m.in. Tomasza Frankowskiego, Macieja Żurawskiego czy Radosława Sobolewskiego.

Obserwuj @Anze_DG

Więcej o: