Podbeskidzie Bielsko-Biała. Stadion gotowy, ale otwarcie się opóźnia

PRZEGLĄD PRASY. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że stadion w Bielsku-Białej nie zostanie w całości otwarty w tym roku. Wcześniej magistrat deklarował, że na przełomie września i października cały obiekt będzie już do dyspozycji kibiców - informuje katowicki ?Sport?.

Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

Obecnie na trybunach stadionu "Górali" może usiąść około 7 tysięcy widzów. Planowana pojemność obiektu jest dwukrotnie większa. - Nie jest wykluczone, że stadion zostanie otwarty w całości jeszcze w tym roku. Na pewno nie nastąpi to w październiku, jak informowaliśmy wcześniej, ale być może pod koniec listopada albo na początku grudnia wszystkie miejsca będą dostępne dla kibiców. Najważniejsze jest jednak to, że stadion stoi, a inwestycja jest zakończona. Prezydent Jacek Krywult zawsze podkreśla, że najtrudniej jest coś zacząć. A my już w zasadzie skończyliśmy - mówi na łamach "Sportu" Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Bielsku-Białej.

Otwarcie stadionu się opóźnia, gdyż obiekt czeka na kolejne odbiory, ale również montaż następnych kamer monitoringu czy instalacji niskoprądowej.

Więcej o: