Dragon Fight Club Radom ma nową siedzibę i zaprasza na treningi

Dla radomskiego Dragona to nowy rozdział w historii jego istnienia. Od tego sezonu treningi karate kyokushin oraz innych stylów walki w tym klubie odbywają się w nowej siedzibie przy ul. Tybla.

Dragon od słynie ze szkolenia adeptów karate. W klubie tajniki tego sportu poznaje spora grupa dzieci i młodzieży, ćwiczą dorośli. Przedstawiciele klubu nie kryją zadowolenia, bo jesienią oddana została do użytku nowa siedziba. Dotąd zajęcia odbywały się w wynajętych salach sportowych na terenie Radomia. Ale od początku października adepci Dragona ćwiczą w tym samym, wyremontowanym Dojo (sala do treningów) przy ul. Tybla 10.

- Mamy już swoją nową siedzibę. Mam nadzieję, że obiekt będzie nam wszystkim służył. Teraz w komfortowych warunkach będziemy mogli poznawać tajniki karate - powiedział na spotkaniu organizacyjnym z dziećmi i rodzicami Łukasz Guzik, jeden z trenerów pracujących w Dragonie.

Warto wiedzieć

Zajęcia karate kyokushin w Dragon Fight Club dla grupy początkującej (dzieci w wieku 4 -7 lat) odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 17. Grupa początkująca dzieci w wieku 8-13 lat - wtorki i czwartki o godz. 18. Grupa średnio zaawansowana (dzieci w wieku 4-7 lat) - poniedziałki i środy o godz. 17. Grupa średnio-zaawansowana dzieci w wieku 8-13 lat - poniedziałki i środy o godz. 18. Klub zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.dragongrupa.pl.