Po drugiej stronie nastolatki, a też nam nastrzelały

Jeden punkt, ledwie dwa strzelone gole i aż 14 straconych to aktualny dorobek w pierwszej lidze zespołu TKKF Stilon Gorzów. W 5. kolejce tracimy aż cztery bramki w Górznie.

Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Tu nie ma tłumaczenia, że rywalki były bardziej ograne czy doświadczone, bo dwa gole strzeliła nam 17-latka Agata Bała, a jednego jeszcze o rok młodsza Weronika Hossa. Źle się dzieje w kobiecym Stilonie po spadku z ekstraklasy i już trzeba się poważnie zastanawiać jak tu obronić byt w niższej lidze. Mimo wszystko wydaje się, że aż tak źle nie będzie, bo za chwilę zaczniemy mierzyć siły z sąsiadkami z dołu tabeli i mamy nadzieję, że finisz jesieni będzie nasz.

Już w najbliższą niedzielę 4 października godz. 12 gorzowianki rozegrają na swoim boisku mecz awansem z 9. kolejki z KS Raszyn. Czy może być lepsza okazja na szybkie odbicie się od dna?

UNIFREEZE GÓRZNO - TKKF STILON GORZÓW 4:0 (1:0)

BRAMKI: Bała dwie (43., 69.), Hossa (69.), Siwicka (84.)

TKKF STILON: Rozmiarek - Szafrańska Ż , Czyżewska, Czarnik, Karaczyn Ż - Pietroczuk (65. min Stasiak), Górka, Walczyk, Brzozowska (75. min Bober), Nowicka - Mazur (65. min Kłosińska).

WYNIKI Z 5. KOLEJKI:

Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów 4:0, UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 7:0, Polonia Poznań - Victoria Sianów 2:1, Praga Warszawa - KS Raszyn 2:1, Medyk II Konin - Stomil Olsztyn 5:0.

Zwycięzca awansuje do ekstraklasy, dwa ostatnie zespoły spadną do drugiej ligi.

Więcej o: