Piłkarze Stomilu promują nowe trykoty. Spodobają się kibicom?

Jeden komplet nawiązuje do klubowych barw biało-niebieskich, drugi dla wielu kibiców będzie zupełną nowością. - Dzięki tym strojom zdobywamy dużo ligowych punktów, więc nie możemy na nie narzekać - mówi z uśmiechem Dawid Mieczkowski, bramkarz Stomilu Olsztyn.

Po raz pierwszy w nowych trykotach piłkarze OKS-u zagrali w wygranym meczu 4. kolejki z Rozwojem Katowice (2:1). Z kolei w strojach wyjazdowych zadebiutowali podczas spotkania 6. kolejki z Wigrami Suwałki (2:1). - Dzięki tym strojom zdobywamy dużo ligowych punktów, więc nie możemy na nie narzekać - mówi z uśmiechem Dawid Mieczkowski, bramkarz Stomilu.

W poniedziałek został opublikowany spot z udziałem piłkarzy z Olsztyna, którzy promują swoje najnowsze koszulki. Największą ich zaletą mają być systemy użyte do ich produkcji. - Model strojów, który stworzyliśmy na ten sezon, cechuje lekkość oraz zastosowanie materiału o strukturze 3D - tłumaczy Piotr Gajewski z firmy R-GOL. - Dzięki temu nie drażnią skóry i nie przyklejają się do spoconego ciała. Ponadto numery oraz grafiki reklam są wdrukowane w koszulkę.

Komplet do meczów rozgrywanych przed własną publicznością pokryty jest biało-niebieskimi pasami, których odcień w tym sezonie różni się od tych w latach poprzednich. Za to zupełną nowością jest kolor strojów wyjazdowych. - Klub wyszedł do nas z inicjatywą, by miały odcienie czerni - mówi Gajewski. - My chcieliśmy mocno nawiązać do strojów, w których Stomil pokonał jedną z najlepszych drużyn w kraju, grając jeszcze w ekstraklasie [mecz z lat 90. - red.]. Być może i ten komplet pojawi się w trakcie sezonu.

 

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl .

Więcej o: