Konferencja Ślęzy Wrocław: Inwestycja w sport? To się opłaca!

Ślęza Wrocław zaprasza przedstawicieli świata biznesu na konferencję: "Coś za coś. Inwestycja w sport? To się opłaca!".

Konferencja odbędzie się we wtorek o godz. 17 w Best Western Plus Q Hotel przy ul. Zaolziańskiej. Jednym z prelegentów będzie Tomasz Redwan, wybitna postać marketingu sportowego.

Organizując konferencję, Ślęza chce zwrócić uwagę na korzyści, jakie płyną ze współpracy klubów sportowych z biznesem. Sport jest dziś jedną z najważniejszych dziedzin życia. Bohaterowie największych aren trafiają na czołówki gazet, pokazywani są w najlepszym czasie antenowym w telewizji. W jaki sposób kluby oraz przedsiębiorstwa mogą wykorzystać te fakty? Na ten temat wypowiadać się będą prelegenci podczas środowej konferencji.

Jednym z nich będzie Tomasz Redwan - były dyrektor marketingu i promocji Polskiego Komitetu Olimpijskiego; dyrektor marketingu mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku. Oprócz Redwana wystąpią m.in: Kazimierz Wierzbicki, Krzysztof Sachs,.

Przy okazji konferencji przedstawiciele Ślęzy chcą podkreślić, jak wielką wartością dla potencjalnych partnerów stanowi dziś 1KS. To wyjątkowy klub na sportowej mapie Wrocławia. Łączy w sobie 70 lat tradycji, pracę z najmłodszymi w akademiach i nowoczesny sposób zarządzania.

- Zapraszamy zarówno przedstawicieli wielkich koncernów, a także średnich i małych firm oraz indywidualnych przedsiębiorców. Jeśli obowiązki nie pozwalają przyjść na konferencję najważniejszym osobom wrocławskich firmy, niech przyślą swoich pracowników. To na pewno nie będzie stracony czas - mówi Katarzyna Ziobro-Franczak, prezes zarządu Ślęzy.

Więcej o: