Termalica Bruk-Bet Nieciecza nie boi się wyjazdu do stolicy

Po trzech meczach bez porażki Termalica Bruk-Bet Nieciecza o podtrzymanie udanej passy zagra w Warszawie. Początek meczu z Legią w niedzielę o godz. 18. Relacja na krakow.sport.pl.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Po słabym starcie beniaminek nie przegrał trzech ostatnich spotkań. Zdecydowanym faworytem jest jednak Legia. - Ma olbrzymi potencjał. Z każdym można jednak wygrać, a naszą siłą jest zespół. Stać nas na pokonanie warszawian. Musimy zagrać na sto procent możliwości - mówi obrońca Pavol Stano na oficjalnej stronie klubu.

- Chcemy pokazać się z dobrej strony i liczymy, że uda nam się zdobyć punkty. Nie mamy się czego obawiać, liga jest wyrównana, a drużyny są na podobnym poziomie. W Legii grają tacy sami ludzie jak my, wyjdziemy bez strachu i zagramy swój futbol - dodał Sebastian Nowak, bramkarz Termaliki.

Dobrej postawy zespołu oczekuje trener Piotr Mandrysz. Jego zdaniem drużyna po ostatnich występach ma w Warszawie obowiązek zaprezentować się pozytywnie. - Będziemy chcieli zagrać dobry mecz, nasza forma obliguje nas do tego, aby dać z siebie wszystko - zaznacza szkoleniowiec, który ma coraz mniej problemów z kontuzjami.

Po chorobie wrócił Patryk Fryc, do dyspozycji trenera jest też obrońca Michał Markowski. Indywidualnie trenuje bramkarz Andrzej Witan.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: