Comarch Cracovia. Filip Drzewiecki: Liczymy na naszych kibiców

W siódmej kolejce Polskiej Hokej Ligi Comarch Cracovia podejmie u siebie TatrySki Podhale Nowy Targ. - Liczymy, że nasi kibice licznie przybędą na halę. Gdy gra nie idzie, bardzo ważne jest ich wsparcie - mówi Filip Drzewiecki w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Mecz z wiceliderem tabeli może nie być łatwym spotkaniem dla podopiecznych Rudolfa Rohaczka. Zdaniem napastnika Cracovii drużyna optymistycznie podchodzi jednak do tego starcia. - Spotkanie jak każde inne można zdobyć trzy punkty. W tabeli panuje ogromny ścisk. Fajnie byłoby zgarnąć komplet punktów. Ciężko trenowaliśmy w tygodniu i humory są bardzo dobre. Dołożymy wszelkich starań, aby punkty zostały w Krakowie - przekonuje urodzony w Gdańsku zawodnik.

W poprzedniej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa - krakowianie wygrali 3:1 z JKH GKS Jastrzębie, Podhale pokonało 6:3 Ciarko PBS Bank STS Sanok. Wychowanek SMS I Sosnowiec docenia klasę rywala, wierzy jednak w wygraną. - Podhale spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Musimy podejść do tego spotkania bardzo skoncentrowani już od pierwszej tercji. W poprzednim meczu z Jastrzębiem pokazaliśmy charakter i w piątek mamy ogromną szansę na zwycięstwo - podkreśla Drzewiecki.

Spotkanie Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ zostanie rozegrane w piątek w hali przy ul. Siedleckiego. Początek o godz. 18.30.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: