Nadwiślan Góra. Strzelili gola Radomiakowi w dziesiątkę i wygrali

Przez prawie 30 minut Nadwiślan Góra grał w osłabieniu przeciwko Radomiakowi Radom. Mimo to, w końcówce zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Stwórz własną drużynę i WYGRAJ LIGĘ!

O zaciętości spotkania w Górze może świadczyć ilość kartek pokazanych przez sędziego - 10 żółtych i jedna czerwona. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze - Dawid Ogrocki w 14. min dobił swój strzał, pierwsze uderzenie trafiło w obrońcę z Radomia. Goście wyrównali w 32. min - Brazylijczyk Leandro dobił strzał odbity przez bramkarza.

Przełomowym momentem miała być 62. minuta. Drugą żółtą kartkę obejrzał Ogrocki i prawie pół godziny górzanie grali w osłabieniu. Radomiak rzucił się do ataku, ale obrona gospodarzy skutecznie powstrzymywała napór.

Kontra z 89. min dała górzanom trzy punkty. Tomasz Matysek dograł do Kamila Bętkowskiego a ten wykorzystał jedną z niewielu sytuacji Nadwiślana w drugiej połowie meczu. Górzanie wygrali 2:1 i wskoczyli na 12. miejsce w tabeli

Nadwiślan Góra - Radomiak Radom 2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Dawid Ogrocki (14.), 1:1 Leandro (32.), 2:1 Kamil Bętkowski (89.)