Jagiellonia - Lech Poznań. Darko Jevtić zagra w Białymstoku?

Po 1,5-miesięcznej przerwie do treningów z Lechem Poznań wrócił Darko Jevtić. Niewykluczone, że pomocnik zagra już w niedzielę przeciwko Jagiellonii Białystok.

- Cieszę się, że mogę już normalnie trenować z drużyną, a noga mnie nie boli - przyznaje Darko Jevtić na antenie Lech TV. Pomocnik "Kolejorza" był już gotowy do gry przed meczem z Belenenses Lizbona, ale mimo to nie pojawił się na boisku. - Sztab medyczny uważał, że jeszcze za krótko trenowałem z zespołem, żebym zagrał z Belenenses - wyjaśnia Szwajcar serbskiego pochodzenia.

Niewykluczone jednak, że Jevtić będzie mógł wzmocnić zespół Lecha Poznań już w niedzielnym, arcyważnym ligowym meczu z Jagiellonią Białystok. - Ja trenuję, daję z siebie wszystko, a trener zobaczy, jak będę wyglądał i jeśli tylko będzie mnie potrzebował, to będę gotowy na ten mecz - zapewnia. Lechita nie jest oczywiście jeszcze gotowy na rozegranie pełnego spotkania. - Na treningach dobrze się czuję, ale mecz to trochę co innego. Myślę jednak, że poradzę sobie z tym. Nie jestem co prawda gotowy na 90 minut, ale na krótki okres czasu będę gotowy - zapewnia Jevtić.

Mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok w niedzielę o godz. 18.

Więcej o: