Wisła Kraków. Denis Popović: Czekałem na bramkę dziewięć kolejek

Podopieczni trenera Kazimierza Moskala rozgromili 6:0 Podbeskidzie. Jednego z goli zdobył pomocnik ze Słowenii.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plW meczu z Podbeskidziem szkoleniowiec dokonał kilku zmian. M.in. od początku zagrał Denis Popović. - Na czymś trzeba opierać decyzje. Jak przed każdym meczem szukamy zawodników, którzy znajdują się, według mojej i sztabu opinii, w najlepszej dyspozycji. Denis na treningach prezentował się dobrze. Zmianę, którą dał w Łęcznej, mimo porażki trzeba ocenić nieźle - mówił Moskal.

Satysfakcji nie ukrywał też Popović. - W końcu Wisła po dziewięciu miesiącach wygrała na wyjeździe i mam nadzieję, że taka seria już się nie powtórzy. Przyjechaliśmy tutaj pokazać, na co nas stać, i udowodnić, że potrafimy grać w piłkę. Byliśmy dzisiaj lepsi od Podbeskidzia i liczę, że z kolejki na kolejkę nasza forma będzie rosła - zapewniał Popović.

Dzięki zwycięstwu Wisła zajmuje czwarte miejsce w lidze. - Wisła zawsze walczy o jak najwyższe miejsce w tabeli i mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach także będziemy dopisywać komplet "oczek". Interesują nas tylko zwycięstwa i mam nadzieję, że tak też będzie - dodał pomocnik.

Więcej o: