Bartosz Rymaniak po porażce: Cracovia się zacięła

Cracovia przeżywa pierwszy kryzys pod wodzą Jacka Zielińskiego. - Trzeba wyciągać wnioski z porażek - podkreśla Bartosz Rymaniak.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Obrońca zastąpił w wyjściowym składzie Cracovii kontuzjowanego Jakuba Wójcickiego. Rymaniak rozegrał 90 minut na prawej obronie. - W pierwszej połowie graliśmy zupełnie inaczej, niż sobie założyliśmy. Straciliśmy bramkę. Ale w przerwie mówiliśmy sobie, że jeszcze nie wszystko stracone. Zaczęliśmy nawet nieźle grać. I znowu chwila dekoncentracji, straciliśmy bramkę na 0:2 - opowiada zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Porażka w Lubinie nie tylko przerwała świetną serię Cracovii na wyjazdach - nie przegrali na obcym boisku od kwietnia - ale była też jej czwartym kolejnym spotkaniem bez zwycięstwa. - Myśleliśmy, że już dzisiaj wyciągniemy wnioski i zmażemy plamę z meczu z Termalicą. Tak się nie stało. Można powiedzieć, że Cracovia trochę się zacięła. Ale już we wtorek mamy bardzo ważne spotkanie Pucharu Polski w Katowicach. Jestem przekonany, że zwycięstwem wrócimy na właściwe tory - zaznacza Rymaniak.

 

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: