Młodzi żużlowcy powalczą o Puchar Prezydenta Rzeszowa

Żużlowcy z Polski, a także z Węgier i Ukrainy powalczą w sobotę na torze w Rzeszowie o zwycięstwo w III Turnieju Młodzieżowym o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Choć rozgrywki ligowe dla PGE Stali Rzeszów zostały zamrożone na dłużej, to na torze w Rzeszowie wciąż coś się dzieje. PGE Stal czeka na rywala w barażach o ekstraligę (będzie nim Ostrovia Ostrów Wlkp. lub Lokomotiv Daugavpils, które znalazły się w finale Nice Polskiej Ligi Żużlowej), a jej juniorzy powalczą w sobotę o zwycięstwo w turnieju o Puchar Prezydenta Rzeszowa. Gospodarzy reprezentować będą Artur Czaja, Krystian Rempała i Grzegorz Bassara. Oprócz nich pojawią się m.in. juniorzy ROW-u Rybnik, Włókniarza Częstochowa czy Unii Tarnów. Nie zabraknie też gości z Węgier i Ukrainy. Faworytami będą jednak miejscowi żużlowcy, właśnie z Rempałą i Czają na czele.

Turniej rozpocznie się o godz. 15, a wstęp będzie darmowy. Program zawodów będzie dostępny w cenie 5 zł. Pierwszych 400 osób, które go zakupią, otrzyma jednocześnie kupon na jedną porcję kiełbasy ufundowanej przez jednego ze sponsorów rzeszowskiego klubu - restaurację Nad Zalewem.

Lista startowa:

1. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów), 2. Michał Schmidt, 3. Robert Chmiel, 4. Kamil Wieczorek (wszyscy ŻKS ROW Rybnik), 5. Krystian Rempała (PGE Stal), 6. Michał Gruchalski, 7. Adrian Woźniak, 8. Przemysław Portas (wszyscy SCKM Włókniarz Częstochowa), 9. Grzegorz Bassara (PGE Stal), 10. Robert Tabaka (Węgry), 11. Mark Barany (Węgry), 12. Sebastian Niedźwiedź (KŻ Orzeł Łódź), 13. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów), 14. Stanislav Melnychuk (Ukraina), 15. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów), 16. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin).

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: