Developres SkyRes Rzeszów zagra z VC Olimpią Berlin

Developres SkyRes Rzeszów poznał kolejnego rywala w zaplanowanym na 9-11 października III Turnieju o Puchar Firmy Developres. Przyjazd do Rzeszowa potwierdził niemiecki zespół VC Olimpia Berlin.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Siatkarkom Developresu SkyRes Rzeszów pozostał jeszcze miesiąc przygotowań do rozpoczynającego się 17 października sezonu w ORLEN Lidze. Rzeszowianki po powrocie z dziesięciodniowego obozu w Tryńczy trenują na własnych obiektach i czekają na kolejne sparingi. Przed drużyną trenera Mariusza Wiktorowicza turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim, który rozpocznie się w najbliższy piątek. Rywalami Developresu będą zespoły KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, BKS Aluprof Bielsko-Biała, SK bank Legionovia Legionowo i Budowlani Łódź.

Kolejny turniej rzeszowianki rozegrają w Karpaczu, a na tydzień przed startem ORLEN Ligi drużynę czeka sprawdzian generalny w hali Podpromie, czyli III Turniej o Puchar Firmy Developres. Do tej pory przyjazd do Rzeszowa potwierdziły Polski Cukier Muszynianka Muszyna, KSZO i Pałac Bydgoszcz i niemiecka reprezentacja do lat 20. To zespół VC Olimpia Berlin, który występuje w 1 Bundeslidze. W sztabie szkoleniowym niemieckiej drużyny jest Polak, Wojciech Pałeszniak. III Turniej o Puchar Firmy Developres rozegrany zostanie 9-11 października.

Developres rozgrywki ligowe rozpocznie 17 października spotkaniem w Rzeszowie z PGE Atomem Treflem Sopot.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: