Ruszyła rezerwacja karnetów i biletów na mecze Asseco Resovii

W poniedziałek ruszyła rezerwacja karnetów i biletów na spotkania Asseco Resovii. Sezon w PlusLidze rozpocznie się z końcem października.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Podobnie jak w poprzednich latach rezerwacja karnetów na mecze Asseco Resovii przebiegać będzie w dwóch etapach. W pierwszym karnety zarezerwować będą mogli kibice, którzy zakupili całosezonowe wejściówki w poprzednich rozgrywkach. Na rezerwację i kupno karnetów osoby te będą miały czas do 4 października.

Następnie niezarezerwowane karnety trafią do drugiego etapu rezerwacji, w którym wejściówki będą mogli kupić wszyscy kibice. Drugi etap rezerwacji karnetów rozpocznie się 9 października.

Jeśli chodzi o bilety na poszczególne spotkania Asseco Resovii, to będą one dostępne dopiero po zakończeniu drugiego etapu rezerwacji karnetów. Wtedy też podane zostaną ceny pojedynczych wejściówek. Pierwsze spotkanie w hali Podpromie siatkarze trenera Andrzeja Kowala rozegrają dopiero 7 listopada.

Ceny karnetów na mecze Asseco Resovii kształtują się następującą:

Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 - 600 PLN

Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 - 550 PLN

Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 - 500 PLN

Sektor F1 - 200 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację "Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej" lub "Za Zasługi Dla Sportu").

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zespół Asseco Resovii rozegra w Częstochowie. Planowo 30 października mistrzowie Polski zmierzą się z miejscowym AZS-em.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.