Ruch Chorzów ma zawodnika do MMA! Debiut Adama Setli

Adam Setla, gdy tylko nabierze doświadczenia, może być największym walczakiem w ekipie Ruchu Chorzów. Napastnik zadebiutował w niebieskich barwach w Wielkich Derbach Śląska.

Chcesz współtworzyć nasz portal? Polub nas na Fejsie >>

Setla, 23-letni wychowanek Górala Sidzina, pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry. To była zmiana, która miała urwać sekundy i nie pozwolić Górnikowi na kolejną akcję - być może na wagę remisu. Setla nie ograniczył się jednak tylko do roli statysty. Z miejsca ruszył do gry i poturbował jednego z rywali. Na Cichej mówią, że nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Setla ma wielkie serce do walki. Szatnia z miejsca wystawiłaby go do walki w MMA!

- Debiut w takim święcie piłkarskim jak Wielkie Derby Śląska to coś wspaniałego. Cieszę się, że mogłem po raz pierwszy wybiec na boisko przy Cichej, i to jeszcze w zwycięskim spotkaniu z Górnikiem. Doping był niesamowity. Wsparcie kibiców wspaniałe. Wierzę, że już za tydzień - gdy na Cichą przyjedzie Legią - doping będzie równie dobry. Nie ma bowiem co za długo świętować. Od poniedziałku zabieramy się do pracy i czekamy na mecz z Legią, bo będziemy chcieli potwierdzić naszą dobrą formę - stwierdził Setla, 461. zawodnik w historii, który zagrał w ekstraklasie w barwach Ruchu - jak przypomina internetowa strona klubu.

Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

Więcej o: