Beniaminek ze Szczuczyna podejmie lidera III-ligowej tabeli

Wissa Szczuczyn w sobotę (godz. 16) na własnym boisku zmierzy się z Olimpią Elbląg, która jak do tej pory straciła tylko dwa punkty. W niedzielę (godz. 13) rezerwy Jagiellonii podejmą wicelidera tabeli - Sokół Ostróda.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Wissa już przed tygodniem pokazała, że nie jest bez szans w walce z czołowymi zespołami rozgrywek. Drużyna grającego trenera Kamila Wojtkielewicza w poprzedniej kolejce wygrała 3:1 z innym faworytem III ligi - Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie.

Natomiast drugi zespół Jagiellonii w czterech ostatnich meczach trzy razy wygrał i raz zremisował. Z kolei Sokół w ogóle z siedmiu spotkań wygrał sześć i jedno przegrał. Mecz Jagiellonia II - Sokół zostanie rozegrany na boisku MOSP-u przy ul. Świętokrzyskiej.

U siebie zagra także Warmia Grajewo, która podejmie MKS Korsze. Wyjazdy czekają KS Wasilków i ŁKS 1926 Łomża.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Program spotkań 8. kolejki

Sobota: Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża, Warmia Grajewo - MKS Korsze, Huragan Morąg - Znicz Biała Piska, Wissa Szczuczyn - Olimpia Elbląg (wszystkie mecze o godz. 16); Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - MKS Ełk, Start Działdowo - Olimpia Olsztynek, Granica Kętrzyn - KS Wasilków, GKS Wikielec - Rominta Gołdap (wszystkie spotkanie o godz. 17).

Niedziela: Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda (godz. 13).

Tabela III ligi

Zwycięzca zagra w barażu o awans do II ligi. 11 ostatnich drużyn spadnie.

Więcej o: