Radomski Festiwal Siatkówki tym razem w młodzieżowym wydaniu

Podczas najbliższego weekendu odbędą się w Radomiu dwa turnieje, w których powalczą adepci siatkówki. Okazją do sportowej rywalizacji będą zawody Cerrad Cup 2015 w kategorii kadetów oraz młodzików.

Oba turnieje (osobno dla kadetów i młodzików) odbędą się w ramach IX edycji Radomskiego Festiwalu Siatkówki. Zmagania kadetów, z udziałem czterech zespołów, zaplanowano w najbliższą sobotę i niedzielę. Oprócz gospodarzy, czyli ekipy RCS -u Czarnych Radom o laury powalczą Resovia Rzeszów, MOS WOLA Warszawa i Metro Warszawa. Drużyny zagrają systemem każdy z każdym, a areną wszystkich pojedynków będzie hala sportowa V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Romualda Traugutta (ul. Traugutta 52a). W sobotę 12 września zmagania rozpoczną się o 10.30, zaś w niedzielę organizatorzy zapraszają kibiców od godz. 11.

Z kolei w hali Publicznego Gimnazjum nr 22 przy ul. Rapackiego do walki w ramach Festiwalu Siatkówki przystąpią młodzicy. W młodszej grupie wiekowej zaprezentuje się sześć zespołów, które najpierw zmierzą się w dwóch grupach eliminacyjnych, a dalszej fazie turnieju o poszczególne miejsca. W Cerrad Cup 2015 w kategorii młodzików gospodarze, RCS Czarni, wystawią dwa zespoły. Ponadto zagrają: Resovia Rzeszów, stołeczne Metro i MOS WOLA, a także Olimp Ostrołęka.

Fanów młodzieżowej siatkówki młodzi gracze radomskiego klubu zapraszają do hali PG nr 22 w sobotę od godz. 10 i w niedzielę od 9.30. Wstęp na oba turnieje jest bezpłatny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.